RO-ELF
Despre serverul ce se va deschide  Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Despre serverul ce se va deschide  Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult
• Si se aciveaza pe loc

Iregistrare

Comunitatea Asasini



ro-mn.4rumer.com



Atentie!: Cei fara mesaje pe site DELETE.
Recrutez membri pentru clan si moderatori la majoritatea sectiunilor.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RO-ELF
Despre serverul ce se va deschide  Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Despre serverul ce se va deschide  Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult
• Si se aciveaza pe loc

Iregistrare

Comunitatea Asasini



ro-mn.4rumer.com



Atentie!: Cei fara mesaje pe site DELETE.
Recrutez membri pentru clan si moderatori la majoritatea sectiunilor.
RO-ELF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre serverul ce se va deschide

5 participanți

In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Sam Aug 27 2011, 15:27

Ei , cum am mentionat in topicul cu "Salut din nou!" ca ma voi ocupa de viitorul server.Am trimis massuri pe mess sa vedem ce playeri mai putem aduce, voi face cerere pentru god pe server, dar cu conditia sa imi dai si mie moderator aici pe forum la sectiunea de serverele assasini sau serverul. Ca sa pot modifica cate ceva prin regulament ca am citit tot , si cel mai important daca vom reusi sa deschidem un server nou si aducem playeri , sa punem la arhiva mesajele ce nu isi mai au rostu in aceasta sectiune.

Deci vor fi niste modificari minore , bineinteles discutate cu Dany fara nici un fel de problema. Si cand vom deschide serverul am niste idei pentru el.Acuma sa vedem ce se intampla pe viitor.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Kreskova Sam Aug 27 2011, 18:55

omule am crezut ca ne-ai parasit bine ai venit iti spun aici ai niste idei cu mesajelefoarte bune si serverul cum il tii tu hostat explica-ne:D
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Sam Aug 27 2011, 21:49

Mai bine te-am (vam) regasit. Poi ar fi urmatoarele:
Deci 1 la mana: Despre hostarea serverului nu stiu , nu ma bag , deoarece nu cunosc... O sa contribui cu bani cand o sa am , restu las pe mana voastra.
2 : Despre regulamentul serverelor am cateva modificari , sa nu se dea ban 1000 de minute ca este exagerat, frumos si gandit intre 30/60/120 de minute in functie de caz, e destul. Ar mai fi bine sa facem un plugin la server pentru regulament ca playerii sa poata vedea, citi, bagat la cap regulamentul direct de pe server printr-o comanda /regulament. Atunci nu pot interveni nici scuze de genul nu il stiu , nam fost pe forum sa il vad, si adminii sa tot explice regurile.
3 : Sa facem serverul protocol 47-48 sa poata intra multi playeri nu doar cei cu steam.
4 : La gradele de admin , spun sa mai bagam cel putin inca 1 grad , ceva sub GOD admin. Adica ceva gen admin cu slot rezervat / moderator / god ca atunci sa putem impune urmatorul meu punct de vedere si acela ar fi : pentru cei care doresc admini pe server , pot avea pana la admin cu slot rezervat fara steam , si de acolo in sus doar cu steam. Pentru ca nu multi au steam adevarat sau steam in general deci e putin naspa, ca de facut griji nu aveti ce griji sa va faceti pentru ca eu o sa selectez adminii si nu or sa apara greseli , daca apar eu imi asum toata raspunderea.
5 : La cererea pentru admin o sa fac eu o regula stricta , se accepta doar admini de la 15 ani in sus , sa nu aiba probleme cu capul aia insemnand ca doresc admini citavi si intregi la cap , cat de cat maturi , fara limbaje prescurtate pe server ca pe mess , sa se poata mentina ca un admin bun , nu copii.
6 : Sa am control asupra acestei sectiuni ca sa pot face un sub forum sau cum i spune cu Discutii libere doar la server, acolo sa se discute doar despre server si playerii de pe server.
7 : Sa facem un server de team speak 3 sau orice program prin care putem comunica prin microfoane , asta se adreseaza adminilor in general , este mai usor sa discutam , sa ne intelegem , putem face o conversatie mai deschisa , o gluma , astfel jocul se desfasoara mai bine si mai usor.
8 : Vreau ca in aceasta sectiune unde tine de server sa se faca curatenie, adica topicurile care nu isi au rost sa intre la arhiva , cele discutate deja , mai ales la cereri. Ca sa se poata intelege ceva de aici (trebuie sa intelegeti dar eu am obsesie cu ordinea si disciplina..)
9 : Nu vreau ca adminii din clan ma refer la supreme admin sa intervina la server, adica sa faca pe sefii , sa intervina unde nu trebuie la discutiile despre server si asa mai departe. Dar puteti veni cu un sfat, cu o parere , cu orice fel de ajutor dar nu sa se faca "abuz" de acel grad.. ( Asta inseamna ca nu doresc sa intervina cei care nu stiu ce vorbesc, puteti intra si sa faceti pe sefii daca aveti capul pe umeri si stiti ceea ce vorbiti si ceea ce vreti/aveti de gand sa faceti , sper ca ma intelegeti.. Razz Smile )

Deocamdata asta ar fi pana acuma, ideile ce le am , pe viitor o sa mai vina, dar deocamdata este de ajuns.
Deci nu spun ca trebuie aplicate neaparat sau ceva de genul. Spun doar ca astea ar fi niste idei bune , practice si folositoare. Eu acuma astept o parere de la voi. Dezbatem aici aceste idei si vedem ce iasa Smile


Ultima editare efectuata de catre Max Payn3 in Sam Aug 27 2011, 21:58, editata de 1 ori
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Kreskova Sam Aug 27 2011, 21:57

max imi palce cum gandesti ia spune-i u la dany sa te faca moderator pe sectiuniile care le vrei si ia fa tu curatenie eu unu nu ma bag la asa ceva dany zice ca nu are timp nu prea avem pe cine pune u cred ca esti omul cu ideile de pe forumul nostru avem nevoie de tine:X
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Sam Aug 27 2011, 22:04

Sa stii ca ma bucur ca iti plac ideile mele , si da sunt de acord sami dea moderator , deocamdata doar la sectiunea de server ar fi destul , ca o sa fac eu curatenie si ordine.
O sa vedeti ca daca reusim sa facem un server calumea cu playeri fideli care sa le placa serverul, o sa ajungem bine , si facem o echipa frumoasa aici Wink Pentru ca in momentul in care avansam cu serverul la un nivel mai mare o sa apara mai multe idei si modificari care or sa fie foarte bune pentru el. Acuma inceputul e greu sa speram ca reusim ceva Wink

Si dany te asigur ca daca de aceasta data ma lasi pe mine la conducerea serverului nu or sa mai apara probleme, ca o sa le rezolv asa cum trebuiesc rezolvate Razz
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Kreskova Sam Aug 27 2011, 22:30

deja am incercat de prea multe ori sa facem tot posibilul sa avem un server hostat calumea dar de fiecare data am reusit dar asta nu ne-a oprit nu ne dam batuti atat o sa incercam pana o sa reusim si cu ajutorul tau castigam un + mare in toate inca 5-6 ca si tine si JOS PALARIA!!!!
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Sam Aug 27 2011, 23:35

mda e bine

gradele sunt aceleas si bune inca
________ [b]Server OWNER _________________

__________ ASASINI Founder's - SUPREME Admin's __________

__________ GOD-Admini __________


___ ADMINI cu slot rezervat ___

__________ ADMINI __________

__________ Helperi __________


__________ Nume rezervate __________
[/b]

ce trebuie mai mult ....
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Dum Aug 28 2011, 11:05

Gradele sunt bune , poate adaugat si slotu ...

@ Max Payn3 iti va fi acordata functia de Founder AsasIni + Administrator Forum.
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Dum Aug 28 2011, 12:16

Mersi , e foarte bine , atunci daca gradele sunt bune, sa facem altceva, poti primi doar helper fara steam , de la helper in sus doar cu steam. Dar aia ramane de vazut , daca gasesc playeri buni si fara steam , merita si au capul pe umeri atunci se poate face exceptii.

In rest eu astazi mai vorbesc cu playeri sa vedem pe cine mai putem aduce aici. Atunci mersi pentru grad, o sa ma ocup astazi de ordinea pe aici , sa vedem ce putem face , si o sa chem playeri.

Si apropo vedeti ca eu sunt si la lucru , lucru 2 zile de dimineata pana seara si 2 sunt liber, dar acuma luand in considerare ca a plecat un om o sa lucru 2 zile si 1 zi liber pana gasim om, sa vedem cum decurge.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Dum Aug 28 2011, 12:35

OK, cu multa placere
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Dum Aug 28 2011, 13:02

Deja am inceput sa fac modificari , sper ca daca sterg mesajele lasate de vampire sau altcineva , si pun numele meu nu este cu suparare.. Very Happy

Am revenit cu un edit : Doresc ca dany daca poate modifica , sa puna inca un topic cu Discutii libere unde sa discute cei de pe server , daca nu doresc ca sa vorbeasca altundeva pe forum.

Si la panoul codatilor sa facem modificarea in genul "Panoul Codatilor/Banatilor" sau nu stiu exact cum ca nu imi vine in minte acuma dar sa fie locul unde adminii de pe server sa posteze banurile lor. Voi face acuma un model de cerere.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Kreskova Dum Aug 28 2011, 13:24

pentru discutii ale membrilor este daca nu ma insel in categoria serverele asasini ...
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Dum Aug 28 2011, 13:29

Poi aici este "Discutii counter strike" ... dar este aiurea ca la "probleme counter strke" sa fie si discutiile libere.

Edit: Dany daca poti cumva sa imi faci mie culoarea verde la numele meu , nu trebuie gradul ci doar culoarea sa cunoasca playerii ca sunt deasupra lor Razz sa stie cine ii conduce pe ei.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Dum Aug 28 2011, 17:35

lasa-te dany ca prea multe vrei , discriminare fata de noi (membri clanulului) , contra !
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Dum Aug 28 2011, 19:03

The UnDeaD a scris:Poi aici este "Discutii counter strike" ... dar este aiurea ca la "probleme counter strke" sa fie si discutiile libere.

Edit: Dany daca poti cumva sa imi faci mie culoarea verde la numele meu , nu trebuie gradul ci doar culoarea sa cunoasca playerii ca sunt deasupra lor Razz sa stie cine ii conduce pe ei.



1.cand zici slot ..inseamna nume rezevat



2 daca faci discuti libere nu se poate discuta si o problea in categoria accea?
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Dum Aug 28 2011, 19:12

Adika da ai dreptate. Lasa atunci asa ca este mai bine. Oricum sper ca modificarile aici nu sunt prea multe.. Eu am vorbit astazi cu niste playeri sa vedem daca vin daca nu vorbesc din nou cu ei miercuri cand sunt liber sa vedem ce mai fac.
Iar daca ati gasit host bun , sa speram ca putem da drumu la server sa merg cu reclame Wink

1. Dany la ce te referi la numarul 1? ca eu nu am zis ceva genu.
2. Sniper tu la ce te referi? ce discriminare ?
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Dum Aug 28 2011, 21:18

The UnDeaD a scris:Adika da ai dreptate. Lasa atunci asa ca este mai bine. Oricum sper ca modificarile aici nu sunt prea multe.. Eu am vorbit astazi cu niste playeri sa vedem daca vin daca nu vorbesc din nou cu ei miercuri cand sunt liber sa vedem ce mai fac.
Iar daca ati gasit host bun , sa speram ca putem da drumu la server sa merg cu reclame Wink

1. Dany la ce te referi la numarul 1? ca eu nu am zis ceva genu.
2. Sniper tu la ce te referi? ce discriminare ?

vroiam sa rasp de la mesajul de mai sus mai bn scriam s14(sniper14)
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Lun Aug 29 2011, 09:54

SLOT-ul nu e acelasi lucru cu numele rezervat !

SLOT - Poti intra pe server cand este full.
Nume rezervat - nimeni nu iti poate folosi nick-u.


UnDeaD , el dc sa apara cu verde si noi nu?
Noi nu facem parte din clan?
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Lun Aug 29 2011, 11:32

Sniper14 a scris:SLOT-ul nu e acelasi lucru cu numele rezervat !

SLOT - Poti intra pe server cand este full.
Nume rezervat - nimeni nu iti poate folosi nick-u.


UnDeaD , el dc sa apara cu verde si noi nu?
Noi nu facem parte din clan?

domnule judecator sniper14 dc sai dau slot la cineva cad srv ii full ce as castiga eu de la ala ca are slot

si nick rezervat pot sai adaug slot pe nick .
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mar Aug 30 2011, 00:36

Domnule sniper14 . Nu stiu despre situatia voastra, voi ar trebui sa primiti culoarea galben sau culoarea care va apartine pentru membru al clanului. Eu spun ca este naspa ca eu sa fiu god pe server , sa conduc niste admini si sa apar de aceeasi culoare ca si ei.

Eu daca pot conduce serverlui vreau sa fiu luat ca atare. Vreau seriozitate din partea viitorilor admini. Nu mai vreau bataie de joc si admini jalnici. Am mentionat ca mam intors cu un gand serios si asa intentionez.

De aceasta data chiar vreau sa fac ceva pe aceasta comunitate, pentru asta trebuie sa si aratam ca atare, nu doar forumul si serverul sa arate. Trebuie sa fie si ceva ordine si actualizari la membrii forumului dupa grade.

Deci nu o lua in nume de rau.. Dar asa ar fi corect fiecare sa isi primeasca meritul pentru care munceste.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Mar Aug 30 2011, 00:52

The UnDeaD a scris:Domnule sniper14 . Nu stiu despre situatia voastra, voi ar trebui sa primiti culoarea galben sau culoarea care va apartine pentru membru al clanului. Eu spun ca este naspa ca eu sa fiu god pe server , sa conduc niste admini si sa apar de aceeasi culoare ca si ei.

Eu daca pot conduce serverlui vreau sa fiu luat ca atare. Vreau seriozitate din partea viitorilor admini. Nu mai vreau bataie de joc si admini jalnici. Am mentionat ca mam intors cu un gand serios si asa intentionez.

De aceasta data chiar vreau sa fac ceva pe aceasta comunitate, pentru asta trebuie sa si aratam ca atare, nu doar forumul si serverul sa arate. Trebuie sa fie si ceva ordine si actualizari la membrii forumului dupa grade.

Deci nu o lua in nume de rau.. Dar asa ar fi corect fiecare sa isi primeasca meritul pentru care munceste.

god adminul primeste moderator cs (adica toata sectiunea care apartine CS il modereaza acei persoane ,in privinta listei cu admini lista nearaa daca exista ,poate sa inchida anumite cereri cand a ajuns la decizia finala)ESTE REGULAMENTUL SERVERELOR POSTAT SI A FORUMULUI ,INDELINIRI ALE GODZILOR CAT SI A HELPERILOR.) moderator helper primeste admini cu slot si admini care au si ei o obligatie la passtrarea forumului curat (sectiunea cs FARA subiectele care sunt inchise sunt speciale pentru moderator cs).

uite de ce trebuie doar un administrator si nu 2 sau 10 ca fiecare are parea lor .am distrus clanul cand lam aadus pe bulet si shot inc lan (ca ei au propus sa voteze pe cine aduc in clan si pe cine scot .la un moment dat sa deschis mesaj ca sa ma demita pe mine din clan)ceea ce nu am permis.

cititi aici https://asasini.forum.st/t120-conditi-pentru-a-deveni-helper-admin-etc
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mier Aug 31 2011, 00:46

Exact dany exact la asta ma refer eu. Nu vreau administrator sau altceva , vreau doar sa fiu apreciat pentru munca pentru care o fac, daca e slaba nu sunt apreciat daca e buna e apreciata.

Aici ai dreptate, eu nu am stiut exact care a fost treaba atunci la vechiul clan si nici nu vreau sa mai stiu. Ce a fost a fost si cu asta basta.

Eu acuma singura mea preocupare si foarte importanta pentru mine este serverul si sectiunea ce tine de counter strike 1.6 (a serverului). Deaia nici nu am vrut si nici nu vreau sa mai fac altceva pe forum , intrafara ca mai las mesaje unde stiu , unde pot ajuta si da un sfat ...

Acuma am putin progrmul naspa deoarece a plecat ajutorul de bucatar al nostru si pana se obisnuieste celalalt trebuie sa lucram 2 zile si una libera, dar e destul pentru a face cate ceva pentru server. Deaia am decis sa nu intru in assasini si sa raman in mod special God doar pentru a ma ocupa de server deoarece nu este altcineva.. Si asa nu ma mai prea pasioneaza sa am clan sau sa particip intr-un clan. Prefer sa raman doar eu , doar un gamer Razz

Edit: Si oricum ai mare dreptate in legatura sa ramai singurul administrator , este mai bine ca ceilalti sa vina doar cu un sfat sau o opinie iar tie daca iti convine si esti de acord o aplici daca nu , nu.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Mier Aug 31 2011, 09:37

Administratoru , Membrii clanului , God Admin-ul , doar ei sa aiba diferite culori de ceilalti , daca nu , toti aceeasi culoare.
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mier Aug 31 2011, 12:27

Exact!
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty despre server

Mesaj  Kreskova Mier Aug 31 2011, 16:02

imi palce ne certam de la culori ala striga in gura mare discriminare nu va inteleg cateodata fratiilor maturizati-va alex terminasi tu cu certurile astea u as zice dani rostu eu galben si alex albastru imnul romanaiei ce samai tot balavragim atata nu pot sa cred vecini prieteni membri in clan si culorile ne strica pe toti=))x_X
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Mier Aug 31 2011, 20:28

asa ramane
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty despre server

Mesaj  Kreskova Joi Sept 01 2011, 03:14

Atat.... bumti bumti
Kreskova
Kreskova
Onorific
Onorific

Mesaje : 403
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Sam Sept 03 2011, 12:43

cum stai cu servreul.
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Sam Sept 03 2011, 18:41

Deocamdata putin rau, am avut putin niste treburi de facut, dar o sa incep sa ma apuc de el astazi. Sa vad ce pot rezolva , sper ca in 2 zile asa sa fie gata..

Totusi e foarte naspa programu nostru asta de la lucru ca mio incurcat toate planurile. Dar o sa incerc sal fac cat mai repede ca mai apelez la un prieten sa ma ajute.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Sam Sept 03 2011, 18:50

stai linistit ...nu grabi situatia ca li face si pana ii dam drumul dureaza ...
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty graba strica treaba

Mesaj  A.Vi Lun Sept 05 2011, 08:08

graba strica treaba :-@
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mar Sept 06 2011, 12:48

Deci am incercat pana acuam de 3 ori sa fac un server dar ceva nu e bine, nu merge serveru nici cum . Am incercat sa il fac o data , nu mergea, lam facut din nou ca poate a fost o greseala iara nu mergea. Pana la urma am luat un server gata facut sa vad daca merge si nici asa nu merge, imi tot apare asta in consola "Could not establish connection to Steam servers.
VAC secure mode disabled.
No masters loaded
Using default master"

Numi pot explica... Nush ce sa mai zic..
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty ai pus ceva plugins

Mesaj  dany Mar Sept 06 2011, 13:04

ai pus ceva pluginsuri interesantte..?
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mar Sept 06 2011, 13:19

Poi am pus la primu care lam facut dar lam sters cu ideea ca lam facut pe al doilea dar nik... asa am niste pluginuri le pot pune dar daca nu merge serveru ce sa fac?

Daca e asa si face altcineva un server care sa mearga si dupa sa mil transfere de acolo sa ma ocup eu il fac... daca nu nush ce sa zic..
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Mar Sept 06 2011, 15:41

da-mi numele de numele pluginurilor care vrei sa le pui
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Mar Sept 06 2011, 19:32

Eu o sa fac o lista aici si iti dau si siteul unde am gasit o parte din ele :

Bindanticod
Admin gag
AFK bomb
Admin freelook
Admin Spec ESP
Amx Destroy
Amx autorestart
Client ratefull - high ping kick
HackHunter
Public Rules
Swear filter
Ultimate sound effects

Deocamdata astea sunt pluginurile care mar interesa ... Daca aveti unele propuneri despre anumite pluginuri care credeti ca sunt folositoare, sau orice fel de plugin , lasati aici un reply despre acel plugin. Putem vota sau ne dam cu parerea despre acel plugin.
Regurile le voi face eu , acuma le fac pentru "Public Rules"

Iar aici este siteul de unde am gasit aceste pluginuri , iti va fi mai usor sa le iei sa nu mai trebuiasca sa le cauti pe net : CENZURAT

Deocamdata atat , restul vedem pe parcurs.

Edit: Am revenit cu un edit, regurile raman cele facute de vampire , doar ca o sa fac o mica modificare ca sa fie mai scurt sa se poata vedea pe server. Deci pe forum raman aceleasi , doar ca pentru server fac un regulament mai scurt.
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Dum Sept 11 2011, 23:34

Scuze de dublu post, dar ce se mai aude de server ati reusit ceva....? Ai mai incercat dany sa il faci ?? Ca eu nu am mai putut face nik ca vineri am avut treaba ca am fost la cumparaturi cu mama ca a plecat in germania sambata dimineata.
Si sambata toata ziua am fost la nunta... si azi la munca..

Deci...??? Razz
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Lun Sept 12 2011, 11:20

nu cred ca a lucrat la el Smile
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Lun Sept 12 2011, 13:06

are el internetu naspa clik netu ......asemanator... dar am eu srv sau sa il faca acei cel hosteaza.
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Sam Sept 17 2011, 00:21

Probabil , nu stiu ce sa zic..

Oricum eu inca astept sa il faca altcineva sau daca nu , in cel mai rau caz daca nu poate sau nu vrea nimeni sal faca sa mearga o sa apelez eu la o firma ce am gasit pe internet cu 1 mil serveru... Ca alta solutie vad ca nu avem , poate daca deschidem si serveru si functioneaza o aducem si mai multi jucatori si useri pe forum..
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Mar Sept 20 2011, 00:45

nu stiu ce sa zic acuma de server Very Happy
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  The UnDeaD Joi Sept 22 2011, 00:52

Acuma dany sper ca intelegi inactivitatea mea de pe forum , mai ales stiind ca eu nu prea sunt cu forumurile , eu deocamdata astept sa vad ce se mai rezolva cu serveru. Ca acolo e in interesul meu.

Deocamdata sa vad si eu ce mai pot rezolva... dar nu promit prea multe ... Daca stateam mai bine cu banii plateam la firma aia sa faca ei serverul si scapam usor.

Deocamdata sa mai treaca timpul si vedem.

Deci sa nu credeti ca am renuntat si ati scapat de mine Smile)
The UnDeaD
The UnDeaD
Onorific
Onorific

Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  A.Vi Sam Oct 08 2011, 18:25

si cum e cu serveru?
A.Vi
A.Vi
Owner
Owner

Mesaje : 1946
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Dum Oct 09 2011, 09:49

va fi, probabil....
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  dany Lun Noi 28 2011, 19:03

e bine si asa ,fara server.TC
dany
dany
Gl.Moderator
Gl.Moderator

Mesaje : 2084
Data de inscriere : 15/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

https://asasini.forum.st

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Sniper32 Vin Mar 30 2012, 17:42

inchis
Sniper32
Sniper32
Moderator
Moderator

Mesaje : 2050
Data de inscriere : 27/12/2011
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Despre serverul ce se va deschide  Empty Re: Despre serverul ce se va deschide

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum